Awangarda



wełną malowane - kilimy
URLOP 6-10.06

prezentownia

 Kolekcja zawiera drobne gadżety idealne na niezobowiązujące prezenty. Znajdziesz tu zakładki do książek, spinki do włosów, spinki do mankietów, kolczyki, klipsy, naszyjniki, bransoletki.



wełną malowane

Od zawsze chciałam malować, szukałam takiej formy wyrazu, z której wreszcie będę zadowolona, którą będę mogła zaprezentować a nie trzymać dla siebie w czterech ścianach. Tak oto pewnej zimowej nocy trafiłam na zagraniczne strony z pracami freeform crochet i zakochałam się bez reszty, noc dla snu była już stracona dla miłości do tej techniki zaczęła się i wciąż trwa. 

Na życzenie wykonam szal, chustę, sweter czy płaszcz w każdej kolorystyce, model będzie podobny ale nigdy taki sam. Mogę również wykonać z innego surowca, jeśli Cię interesuje napisz- klikając w zapytaj o podobne (dostępne przy poszczególnych pracach).

URLOP 6-10.06

jesienno - zimowe otulenie

Na głowę, wokół szyi na "łapki", szydełkiem, drutami z wełen, akryli i mieszanek

URLOP 6-10.06

nauka, zabawa, pokój dziecinny

Owoce, warzywa i całe dania wykonane szydełkiem w 95% z eko bawełny. Wypełnione specjalnym antyalergicznym wypełniaczem do maskotek, poduszek. Przedmioty kolekcjonerskie, pod opieką dorosłych idealne do nauki poznawania warzyw i owoców, rozróżniania kolorów, miękkie i lekkie.



Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk