Pani RozaPersonalizowane, kartki ręcznie haftowane

Ręcznie haftowana kartka z ułożonymi przez Ciebie życzeniami? Tak to możliwe.

Personalizowana haftowana kartka będzie świetnym prezentem dla miłośników rękodzieła. Nie masz możliwości złożenia życzeń osobiście i szukasz oryginalnej formy aby przekazać życzenia. Rozwiązaniem są kartki ręcznie haftowane. Sprawdź nasze propozycje - ręcznie haftowane kartki okolicznościowe - i zaskocz solenizanta lub jubilata oryginalnym, osobistym podarunkiem. Zamów wybraną kartkę, podaj treść życzeń i wybrany motyw kwiatowy lub inny.

Tego rodzaju haftowane kartki na pewno skradną serce mamy, taty, babci, dziadka i innych obdarowanych osób. Na kartce można wyszyć co zechcesz :) Ogranicza nas tylko wielkość kartki. Zamów i przekonaj się, że ręcznie haftowana kartka to upominek który będzie niezwykłą pamiątką. Oprawiona w ramki, kartka może stać się też ozdobą na ścianę.masz serwetkę ręcznie haftowaną?

Ręcznie haftowane serwety z urzekająco pięknym haftem z polskim kwiatami to wyjątkowa dekoracja stołu i całego pomieszczenia. To ciekawy wybór i powrót do tradycji eleganckiego, nienagannego i pięknego nakrytego stołu. Serwety które znajdziesz w galerii to efekt wielogodzinnej pracy w poszukiwaniu piękna i precyzji wykonania.coraz bliżej święta..

Coraz bliżej święta... Upiększamy swoje domy. Wyroby szydełkowe mogą być piękną ozdobą.dziecinnie i kolorowo

W dziecięcej kolekcji zainspirowałam się kolorem oraz łączeniem różnych stylów i materiałów. Zapraszam.

Świat kolorów jest ogromny, w razie potrzeby wykonam pracę na zamówienie.masz makatkę haftowaną?

Ręcznie haftowane makatki - powrót do przeszłości. Ludowa tradycja, która znów jest w modzie.Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk