Besia

 

Mam na imię Barbara, jestem od paru lat emerytką. Ponieważ mam niespokojną duszę, ciągle w życiu poszukuję nowych wyzwań. Po przejściu na emeryturę moje drogi zawiodły mnie do Uniwersytetu Trzeciego Wieku, gdzie jestem członkiem grupy plastycznej. Od tego czasu wpadłam również w szpony "kartkomanii", mojej największej pasji.  Sporządzam kartki na wszystkie możliwe okazje. Stosuję różne techniki - scrapbooking, iris, haft matematyczny, pergamano, 3D, quilling, a ostatnio dot painting oraz kartki z wykorzystaniem kamieni. Niektóre z technik kartkowych stosuję na obrazach oraz zakładkach. Mam nadzieję, że moje prace przypadną państwu do gustu. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją kolekcją.


kartkomania

Zapraszam do zapoznania się z moją kolekcją kartek okolicznościowych na wszystkie okazje. Są to kartki wykonywane ręcznie,różnymi technikami. Jeżeli nie znajdziesz tutaj kartki na daną uroczystość, napisz, postaram się niezwłocznie zrobić. Mogę również na życzenie personalizować kartki. Do kartek dołączam kartkę do wpisania życzeń oraz kopertę.

Zobacz również moje obrazy wykonane zwykle techniką quilling-u.świat w obrazach

Oprócz KARTKOMANI (kolekcja kartek okolicznościowych na wiele okazji)

następną moją pasją jest tworzenie obrazów. W większości stosowaną techniką na obrazach jest quilling, ale są też inne techniki. Zapraszam do obejrzenia kolekcji, może któryś z moich obrazów przypadnie Państwu do gustu.Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk