Kolekcja: zatrzymać chwilę Artysta: Pracownia Craft Corner
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Albumy wykonane  w technice scrapbookingu. Album pozwala na zatrzymanie, uwiecznienie ulotnych chwil. Czas płynie, dzieci rosną, nabywają nowych umiejętności. Warto zatrzymać te chwile nie tylko w pamięci ale także na kartach albumu. Aby do nich powracać, pokazywać, wspominać.
Na 3 rocznicę

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album, z wykorzystaniem najwyższej jakości papieru polskiej projektantki.


Album jest prezentem od Niej dla Niego, ma być dokumentacją wspólnie spędzonych 3 lat.


Wielkość albumu 20x20,wewnątrz jest 8 kart plus okładki, w środku mieszczą się zdjęcia w formacie 10x15. Ozdoba są stemple, tekturowe dodatki, szarpania. Pod wybranymi zdjęciami znajduje się miejsce na zapiski. Całość spięta metalowymi kółkami.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Białowowieża

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album, przy użyciu najwyższej jakości papierów do scrapbookingu.


Wielkość albumu 29 cm x 20,05 cm. Wewnątrz znajduje się 10 kart, które pomieszczą zdjęcia 10x15. Całość spięta metalowymi sprężynami.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

30 lat koleżance minęło

Album


Szyty ręcznie album, oprawa introligatorska płócienna.


Wymiary albumu 235mm x 320mm.


Wewnątrz 40 czarnych kart, które na 19 stronach mieszczą zdjęcia jubilatki z ważnych chwil jej życia, pozostałe 19 kart czeka na zdjęcia z tych chwil, które są przed nią :)


Okładka ozdobiona fotografią jubilatki, oraz tekturowymi literami 3D. W komplecie introligatorskie, solidne, eleganckie etui.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

40 lat minęło.

Album


Szyty ręcznie, oprawiony techniką introligatorską album.


Album jest duży 29cm x 32cm, mieści w sobie ponad 200 fotografii, wewnątrz grube, czarne strony. Na tylnej okładce znajduje się miejsce na płytę CD. W komplecie ozdobne etui.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »Opinia klienta:

Paczka dotarła. Bardzo dziękuję album jest piękny.

( Katarzyna, Gdańsk)

W podziękowaniu wychowawczyni

album


Album szyty ręcznie techniką introligatorską, oprawiony w ekoskórę.  • Wymiary albumu 275mm x 196 mm, wewnątrz 22 kart co daje 44 strony.


Ekoskóra jest w kolorze orzechowego brązu. Na okładce znajduje się ozdobna ramka. W komplecie eleganckie etui.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

Mieszkanko nr 15

album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album w kształcie domku.


Ozdobiony specjalistycznymi papierami polskiej produkcji.


Na całość składa się 7 kart, które mieszczą w sobie historię remontu mieszkania.


Album spięty metalowymi kółkami.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Nasz pierwszy poranek

Obraz ze zdjęciem


Obraz ze zdjęciem wykonany na płótnie malarskim o wymiarach 30cm x 25cm. Ozdobiony techniką scrapbookingu przy użyciu taśm bawełnianych, kwiatków papierowych oraz specjalistycznych preparatów mixed mediowych. Uzupełnieniem jest opis, który określa moment z życia.


Na zamówienie zrobię obraz z przesłanym zdjęciem i wybranym kolorze .Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Kochanej siostrze

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album, ozdobiony specjalistycznymi papierami.


Wymiary 20x20. Wewnątrz 8 kart, mieszczących 16 zdjęć.


Album jest kolorowy, ozdobiony sentencjami, stemplami, wycinanymi elementami. W komplecie pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Album przepiękny. Wykonany z wyobraźnią i dbałością o szczegóły. Artystka zawarła w nim moje sugestie i pomysły. Serdecznie polecam współpracę z tą pracownią. Jestem pewna, że osoba obdarowana będzie prezentem zachwycona :)

(Anna, Kraków)

Kajaki 2012

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album, przy użyciu najwyższej jakości papierów do scrapbookingu.


Wielkość albumu 25cm x 25cm wewnątrz 8 kart, mieszczących 32 zdjęcia w formacie 10cm x 15cm.


Całość spięta metalowymi sprężynami. W komplecie pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Artur i Karolina

Album


Album ręcznie wykonany metodą scrapbookingu, z najwyższej jakości papierów. Zgodnie z ustaleniami z klientką.


Wielkość 29cm x 29cm. Wewnątrz 8 kart mieszczących 32 zdjęcia 10cm x 15cm. W komplecie pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Bardzo dziękuję za przesyłkę!!! Doszła cała i nienaruszona :) PIĘKNY ALBUM, JESTEM BARDZO ZADOWOLONA I MAM NADZIEJĘ , ZE JESZCZE BĘDE MIALA PRZYJEMMNOSC COS OD PANSTWA ZAMOWIC. pozdrawiam.

(Karolina, Warszawa)

Dla Wychowawczyni

Album


Szyty ręcznie album na laurki dla wychowawczyni.


Format A4. Wewnątrz 34 karty ecru. Album oprawiony w eko skórę. W komplecie pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

366 dni minęło

Album


Album wykonany ręcznie metoda scrapbookingu, z najwyższej jakości papierów Polskich projektantek. Album ma wymiary 20 cm x 20cm. Na 10 kartach znajduje się miejsce na 28 zdjęć w formacie 13x9. Niektóre wkładki na zdjęcia mają rozmazany delikatnie napis FOTO ale nie wpływa to na jakość albumu. Jest również miejsce na własne zapiski. Album jest kolorowy, ozdobiony stemplami i taśmami.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

40 Urodziny

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album na 40 urodziny. Klejony techniką introligatorską mieści w sobie 15 kart czyli 30 stron o rozmiarze 20 x 20. Na kartach mieszczą się zdjęcia 10 x 15 a także 9x6. Różnorodność taka pozwoliła na zamieszczenie większej ilości zdjęć w albumie. Każda strona w albumie jest przeszyty maszynowo, każde zdjęcie. Pod zdjęciami jest możliwość schowania kartki- taga z notatkami, wspomnieniami. Na ostatniej stronie znajduje się karta z miejscem na życzenia dla jubilata. Okładka w albumie jest skórzana. Do kompletu pudełko.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Dziękuję bardzo za piękny Album. Realizacja dzieła przerosła moje oczekiwania. Jest w nim tyle duszy i klimatu, który chciałam uzyskać, że mąż powinien być zachwycony. Dostanie prezent w sobotę na urodziny. Dziękuję serdecznie za artystyczne zrealizowanie mego "scenariusza", przedstawiającego 40 lat życia mego męża. Gorąco polecam wszystkim, którzy pragną ożywić zatrzymane w kadrze chwile. 

(Joanna, Inowrocław)

Dla Rodziców

Album


Niebanalny prezent dla rodziców na 50 urodziny. Wykonany ręcznie album metodą scrapbookingu. Album o wymiarach 25 cm x 25cm w środku 20 stron mieszczących zdjęcia o wymiarze 10x15 oraz 9x13. Album- księga klejony metodą introligatorską. Jest dużo miejsc na zapiski, notatki, ozdobniki tematyczne. Wszystko układa się w historię rodzinną. Do kompletu pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

40 Rocznica Ślubu

Album


Elegancki album wykonany ręcznie metodą scrapbookingu, z wykorzystaniem specjalistycznych papierów polskich projektantek. W album o wymiarach 20cm x 20 cm, 6 kartach czyli 12 stronach mieści się 27 zdjęć o różnej wielkości. Album spięty metalowymi kółkami. Zdjęcia w albumie przeszyte maszynowo. W albumie znajdują się schowki na karteczki z luźnymi zapiskami, a także sentencje dotyczące małżeństwa. Całość prezentuje się bardzo elegancko. W komplecie pudełko. Bardzo dziękuję za możliwość wykonania tego albumu.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Prawdziwe dzieło sztuki , które w rzeczywistości wygląda 100 razy piękniej..Jestem bardzo wzruszona wzruszona i zadowolona, album jest śliczny:))))) Różne schowki , sentencje. Bardzo polecam artystkę Rybiooką, każde zamówienie traktuje indywidualnie, z dużym zaangażowaniem .Wspaniały kontakt, szybka wysyłka i dostawa.

(Justyna, Człuchów)

Na 70 urodziny

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album- księga o wymiarach 30 x 30 . Mieszcząca w sobie 11 klejonych kart. Grzbiet ozdobiony brązową skórą. Do ozdoby użyłam specjalistycznego papieru. Każda kartka, każde zdjęcie przeszyte maszynowo- co jest dodatkowym elementem ozdobnym. Album mieści w sobie nie tylko duża ilość zdjęć ale także wszelkiego rodzaju pamiątki, dyplomy, odznaczenia, laurki od wnuków. W komplecie pudełko.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Jestem ogromnie wzruszona i zadowolona, album jest przepiękny:))))) Te wszystkie schowki i rozmieszczenie zdjęć jest fantastyczne. Nie mogę się od niego oderwać, wszystko jest idealne. Serdecznie polecam artystkę Rybiooką, która do zamówienia podchodzi indywidualnie, z dużym zaangażowaniem i dzięki temu powstają niepowtarzalne, osobiste prezenty.

(Romualda, Opole)

Pierwsza rocznica.

Album


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu album, z wykorzystaniem najwyższej jakości papieru polskiej projektantki. Album jest prezentem od Niej dla Niego, ma być dokumentacją wspólnie spędzonego roku. Wielkość albumu 20x20 8 kart plus okładki, w środku mieszczą się zdjęcia w formacie 10x15 a także klika mniejszych. Ozdoba są stemple, tekturowe dodatki, szarpania, ćwieki. Pod wybranymi zdjęciami jest znajduje się tag na zapiski. Całość spięta metalowymi kółkami. W komplecie pudełko.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Album jest naprawdę przepiękny! Istne CUDO! Bardzo dziękuję:) Na żywo wygląda fantastycznie, jeszcze piękniej niż na zdjęciach, jest bardzo precyzyjnie wykonany, świetnie dobrane kolory i ozdoby, uwzględnione wszystkie wskazówki, na których mi zależało, jest wart swojej ceny. Jestem również mile zaskoczona szybkością zrealizowania zamówienia. Współpraca z Panią to sama przyjemność. Pozdrawiam:)

(Wioletta, Siedlce)

50 lat minęło

Album szyty ręcznie - scrapbook


Ręcznie wykonany album- szyty ręcznie ściegiem koptyjskim.Ozdobiony wysokiej jakości papierami do scrapbookingu.Format A5- mieści w sobie 52 zdjęcia formatu 9x13.Pod każdym zdjęciem znajduje się złota myśl. Doskonały prezent, kolorowy, pełen dobrej energii. W komplecie pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Dla kochanych dziadków

Folder na płytę CD


Wykonany ręcznie metodą scrapbokingu folder na płytę CD.Do wykonania folderu użyłam wysokiej jakości papierów specjalistycznych, które są przeszyte maszynowo. Folder posiada 3 tekturowe karty, na których jest miejsce na dedykację, zdjęcia, płytę, oraz tagi na intymne - pamiątkowe zapiski. Wymiary folderu 15x14.


Na zamówienie wykonam folder dla rodziców chrzestnych z pamiątkowymi zdjęciami z Chrztu Świętego lub z płytą na zdjęcia ślubne i inne okazje rodzinne. Zapraszam do zakupu.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Płytownik

Płytownik


Wykonany ręcznie płytownik metodą scrapbookingu z najwyższej jakości papierów polskich projektantek.Okładka z tektury introligatorskiej 3mm, przeszyta maszynowo. Dodatkową ozdobą są epoksydowe ćwieki, wstążka oraz pokryty mediami, potuszowany napis PŁYTONIK. Spięty metalowymi kółkami co pozwala na dodanie koszulek na płyty.Płytownik posiada 10 podwójnych koszulek czyli mieści w sobie 20 płyt. Kolorowy, może być prezentem dla koleżanki, kolegi, siostry aby płyty miały już swoje miejsce .Zapraszam do zakupu.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Zatrzymać słowa

Dziennik / pamiętnik


Wykonany ręcznie metodą scrapbookingu z wykorzystaniem specjalistycznych papierów. Zbindowany metalową czarną sprężyną.Postarzony,z ozdobną ramką oraz ćwiekiem vintage. Wiązany wstążką bawełnianą.W środku 30 kart postarzanych z ozdobnym stemplem. Format A5 Jest to doskonały prezent dla mężczyzny. Zapraszam do zakupów.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Tomik wierszy

Tomik wierszy


Tomik z wierszami poety oprawiony według prywatnych preferencji. Praca wykonana ręcznie metodą scrapbookingu. Z użyciem specjalistycznych materiałów do scrapbookingu.Na zamówienie mogę wykonać pamiętnik,notes z uwzględnieniem prywatnych preferencji osoby zamawiającej.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Ona

Album


Album wykonany ręcznie techniką scrapbokingu. Wymiary albumu 10x15 9 kart które pomieści na sobie zdjęcia w wielkości 5x5.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Na wieczną rzeczy pamiątkę

Album A4


Album wykonany ręcznie w formacie A4- urodzinowy. Do wykonania albumu wykorzystałam najlepszej jakości papier polskich projektantek. 15 kart mieści w sobie 58 fotografii różnego formatu. Dodatkiem są dwie karty z miejscem na wpisy gości. Przekładki z kalki technicznej zawierają wiersze autorstwa jubilata. Dodane są również łacińskie sentencje. W albumie poza stemplami, tekturowymi elementami dekoracyjnymi znajdują się przeszycia. Do kompletu pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Wakacje 2010

Album


Album wykonany ręcznie metodą scrapbokingu. Wymiary 25x20,5 zbindowany - 30 kart w kolorze ecru z drobną ozdobiną. Wspaniały na zachowanie wspomnień z wakacji.  W komplecie pasujące pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Album stonowany

Album


Album wykonany ręcznie metodą scrapbokingu. Pomysł na prezent - zamówiony przez parafian dla księdza wikarego , który odchodził z parafii. Album przeznaczony na zdjęcia z 6 lat pobytu w tej parafii. Wymiary 20x23. 50 czarnych kart. Okładka przeszyta, zawierająca wydruk na płótnie. W komplecie pudełko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

zapytaj o podobne »

Pszczółki w Smerfnej Krainie

Album


Pamiątkowy album przedszkolaków- 


Album wykonany ręcznie.  Wymiary 22x20 ilość kart 8, mieszczą 15 zdjęć w formacie 10x15. Przedzielone kalką z wytłoczonym motywem lecących pszczółek. Dodatkowo dodane tagi - z wierszykami dzieci.


Wykonany z wysokiej jakości papieru do scrapbokingu. Album zapakowany w pudełko wykonane z papieru o garmaturze 450 dodatkowo oklejone papierem o gramaturze 200.


 Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »

30 lat minęło.....

Album


Album wykonany ręcznie. Okładka tektura introligatorska 3 mm, 12 kart w albumie w kolorze ecru.Wymiary albumu 22,5 x 20 Ozdobiony wysokiej jakości papierem polskich projektantek. Dodatkowo w albumie znajdują się dwie karty w kształcie skrzydła a także strzałki związane tematycznie z albumem.Na każdej karcie jest kieszonka z tagiem na którym można zapisać związane ze zdjęciem wspomnienia. Album zawiera również złote myśli. Do kompletu zrobiona jest kartka urodzinowa o wymiarach 13,5 x 13,5. Całość mieści się w pudełku pasującym do albumu i kartki, o wymiarach 23 x 27 Całość wygląda bardzo elegancko.Sprzedane
Strona produktu - więcej zdjęć »Opinia klienta:

Można by wiele tu pisać ochów i achów. Ja zawrę to w jednym słowie - może w dwóch PIĘKNE CUDO. Jestem przekonana, że zachwyci obdarowaną przeze mnie osobę. Serdecznie Pozdrawiam i dziękuję.

(anna, Janów Lubelski)

« Powrót do poprzedniej strony | ^ Powrót na górę

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk