Kolekcja: pierwsza komunia święta Artysta: maenia
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja wykonana z białego kordu, techniką frywolitki z drobnymi koralikami. Śliczne ozdoby na głowę dziewczynki i świeczkę komunijną. Do każdego wianuszka można oczywiście doczepić gałązki świeżej mirty. Zamówienie będzie wysłane w bezpiecznej kopercie. A tuż przed Wielkim Dniem można kwiatki nieznacznie obrócić na pręciku owiniętym białą wstążeczką.
Pięciolistna koniczynka

Dekoracja na świeczkę


Dwuwarstwowa dekoracja na świeczkę komunijną. Pierwsza warstwa o długości 4 cm. unosi się ku górze, druga o długości 6 cm. opada delikatnie w dół. Obie warstwy są ozdobione perełkami zielonymi i czerwonymi koralikami. Obwód jest uniwersalny ze ze względu na fakt iż w środku ozdoby jest gumka. Całość wykonana mocną koronką frywolitkową. Polecam do skompletowania zakup również mojego dzieła w tej kolekcji o nazwie stokrotki i rumianki.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

bardzo pomysłowo i starannie wykonana "koniczynka". Myślę, że to świetny prezencik rodziców chrzestnych z okazji chrztu.

(Anna Maria, Bliżyn)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk