Kolekcja: dla każdego coś ładnego Artysta: ewka
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Na kominku czy komodzie ręczne prace teraz w modzie. Ściany również chcą być modne... Wszystkie miejsca tego godne. Przedmioty ręcznie malowane, ozdabiane techniką decoupage, shabby chic.

                                     Zapraszam

Ceny za wysyłkę podane są za pojedyncze przedmioty. W przypadku chęci zakupu większej ilości prac (butelki) proszę o kontakt celem ustalenia kosztów przesyłki.
Z różanego gniazdka

zawieszka


Drewniane ptaszki ręcznie malowane (ładny odcień ciemnego brązu połączony z kolorem białym-śmietankowym) ozdobione obustronnie. Gotowe do zawieszenia na żyłce (w komplecie) np. w oknie, równie ciekawie wyglądają w każdym innym miejscu (na cieniu przez siebie rzucanym wyglądają jak lecące). Zabezpieczone wieloma warstwami lakieru matowego wymiary4,5cmx8,5cm. Dekoracja do kuchni, altany czy dziecięcego pokoiku.Sprzedane


Opinia klienta:

Ptaszki są jak żywe:)pięknie wykonane. Dwustronnie malowane, ale każda strona jest inna, więc cudne zaskoczenie. Deseczka urocza. Jestem zachwycona:)

(Małgorzata, Inowrocław)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk