Kolekcja: pierwsza komunia święta Artysta: maenia
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Kolekcja wykonana z białego kordu, techniką frywolitki z drobnymi koralikami. Śliczne ozdoby na głowę dziewczynki i świeczkę komunijną. Do każdego wianuszka można oczywiście doczepić gałązki świeżej mirty. Zamówienie będzie wysłane w bezpiecznej kopercie. A tuż przed Wielkim Dniem można kwiatki nieznacznie obrócić na pręciku owiniętym białą wstążeczką.
Perełki i frywolitka

wianek do Pierwszej Komunii


Gruby ale delikatny wianuszek wykonany z podwójnych pięciolistnych kwiatków frywolitkowych ozdobionych perłowymi koralikami.Kwiatki są wymiarów po ok 3,5 cm. Obwód to 52 cm. Z tyłu dołączany biały sznureczek i kwiatkowa tasiemka wykonane frywolitką. Długość sznureczka ok 19 cm zakończony dwoma koraliczkami. Tasiemkę można założyć wg uznania. Długość tasiemki to 33 cm.Wszystko wykonane z białego kordu. Obwód jest uformowany z miękkiego druciku owiniętego białą atłasową wstążeczką.Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk