Kolekcja: ubranka dla kobiet o rubensowskich kształtach Artysta: danahoff
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Każdy woli być piękny i bogaty, młody i silny, szczupły i nawet bardzo szczupły. A reszta? A co z rozmiarami powyżej XXL? Mnie to dopadło i długo nie mogłam się pogodzić z ofertą jaką prezentują sklepy. Jak ładne to drogie, jak tanie to za Chiny Ludowe nie ubrałabym tego na siebie. Robię na drutach, na szydełku, postanowiłam zrobić kolekcję dla siebie:) A teraz chcę się nią podzielić.

Wykonuję ubrania na zamówienie. Zapraszam z wymiarami, wybranymi wzorami ubrań i kolorów. Aby zamówić skorzystaj z opcji  ZAPYTAJ O PODOBNE- dostępne pod każdą pracą.Rudy Chunky

Sweter na drutach


Wesoły, rudy sweter a może płaszcz. Kolor na pewno ożywi szarości jesienne, a grubość, cóż - jest bardzo ciepły. Wykonany na drutach z akrylowej włóczki. Wzór układający się w ukośne, pionowe linie powoduje optyczne wyszczuplenie sylwetki.Rozmiar 52. Długość 110 cm. Szerokość na całej długości od 110 cm, gdy zakłada się na siebie przody, do 130 gdy przody tylko zbliżają się do siebie. Długość rękawa 55 cm, szerokość na dole 20 cm, u góry 35 cm. Płaszcz nie jest zapinany. W razie potrzeby można zapinać na broszkę.

  • Dostępny na zamówienie - czas potrzebny na wykonanie ok. 14-16 dni. Chcesz zamówić skorzystaj z opcji - zapytaj o podobne - dostępne poniżej.
Sprzedane
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk