Kolekcja: szkło i porcelana ręcznie malowana - dla nauczycieli i przedszkolanek Artysta: Sylwia
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Personalizowane, ręcznie malowane kubki lub filiżanki i spodki na prezent dla nauczyciela, wychowawcy lub Pani/ Cioci przedszkolanki.

Wykonujemy  prace za zamówienie.

Wybierz pracę która najbardziej  przypadła Ci do gustu i zamów ją dla siebie. Skorzystaj z opcji zapytaj o podobne (dostępne pod sprzedane). Napisz:  jaka ma być treść napisu/ dedykacji, gdzie ma być namalowana dedykacja: filiżanka lub spodek (wierzch lub spód spodka), ile imion ma zostać wpisanych oraz jaki rysunek ma zostać namalowany. Ile kompletów mamy wykonać dla Ciebie. Podaj również termin - na kiedy praca jest potrzebna. Zapraszamy.
Kwiatowa porcelana dla Pani Justyny

kubek, talerz


W skład kompletu wchodzi kubek i duży talerz, pomalowany w kwiatowo-dziecięce wzory. Na kubku umieszczona dedykacja. Całość wykonana termoutwardzalnymi farbami. Zalecam ręczne mycie porcelany.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Talerz i kubek jest śliczny. Zamówienie dotarło w całości, prezentuje się bardzo ładnie i będzie to piękna pamiątka dla Pani Justynki. Kontakt telefoniczny i e-mail bardzo dobry. Pozdrawiam i dziękuję za przyjemna współpracę.

(Piotr , Środa Śląska)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk