Kolekcja: kochająca kolekcja Artysta: Craft&Magic by Ren
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Wszystkie prace powstały z miłości do dziergania oraz chęci dzielenia się pozytywnymi intencjami z innymi. Mam nadzieję, że znajdą Państwo coś dla siebie lub swoich bliskich. W razie Państwa potrzeby zindywidualizowania pracy (np. wersja męska przy intencji, osobista intencja) zapraszam do kontaktu :)

URLOP 24.04. 2023 - 07.05.2023

ISTOTA LUDZKA

obraz haftowany


Obraz, haft ręczny, tkanina lniana, wymiary 32 x 23 x 1,5 cm, ramka w kolorze złota, obraz zawiera 7 kryształowych koralików na poziomie czakr, które pięknie rozszczepiają światło. Intencja – Otwieram się na wszystko, co dla mnie najlepsze, Uziemiam się - daje nam poczucie zaufania, że wszystko, co się dzieje, dzieje się dla naszego najwyższego dobra. Kiedy poprosimy wszechświat - o to, co dla nas najlepsze - zrobi to! Czasem w pokręcony sposób, czasem od tak, czasem nie tak jak się spodziewałyśmy, czasem szybko, czasem wolniej. Zaufaj, zrelaksuj się, MOC jest z Tobą! :) Cena: 193 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 14.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk