Kolekcja: kochająca kolekcja Artysta: Craft&Magic by Ren
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Wszystkie prace powstały z miłości do dziergania oraz chęci dzielenia się pozytywnymi intencjami z innymi. Mam nadzieję, że znajdą Państwo coś dla siebie lub swoich bliskich. W razie Państwa potrzeby zindywidualizowania pracy (np. wersja męska przy intencji, osobista intencja) zapraszam do kontaktu :)

URLOP 24.04. 2023 - 07.05.2023

NIEZAPOMINAJKOWA INTENCJA

obraz haftowany


Obraz, haft ręczny, tkanina lniana, wymiary 32 x 26 x 3 cm, ramka z kolorze białym. Intencja – Wspieram siebie, Szanuję siebie, Kocham siebie, Zasługuję na wszystko, co najlepsze - jest bardzo refleksyjna, ponieważ możemy się w nią zagłębić i pomyśleć, czym są dla nas te słowa. Co robisz, a czego nie, aby siebie wspierać, szanować, kochać? Czy to co uważasz za najlepsze dla siebie, jest rzeczywiście najlepsze? Jeśli jesteś gotowa na pracę z tą intencją, czeka właśnie na Ciebie :) I pamiętaj - MOC jest zawsze z Tobą! :) Cena: 193 zł
Niższa cena
Przesyłka - Paczkomat: 14.00 zł
Kupuję

Do schowka
zapytaj o podobne »
« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk