Kolekcja: szkło i porcelana ręcznie malowana - dla nauczycieli i przedszkolanek Artysta: Sylwia
zobacz wszystkie kolekcje »
 

Personalizowane, ręcznie malowane kubki lub filiżanki i spodki na prezent dla nauczyciela, wychowawcy lub Pani/ Cioci przedszkolanki.

Wykonujemy  prace za zamówienie.

Wybierz pracę która najbardziej  przypadła Ci do gustu i zamów ją dla siebie. Skorzystaj z opcji zapytaj o podobne (dostępne pod sprzedane). Napisz:  jaka ma być treść napisu/ dedykacji, gdzie ma być namalowana dedykacja: filiżanka lub spodek (wierzch lub spód spodka), ile imion ma zostać wpisanych oraz jaki rysunek ma zostać namalowany. Ile kompletów mamy wykonać dla Ciebie. Podaj również termin - na kiedy praca jest potrzebna. Zapraszamy.
Podziękowanie dzieci z zerówki dla Pani Anetki, Kasi, Dorotki

Kubek, talerzyk


Potrójny komplet złożony z dużego kubka (550 ml) i dużego talerza (25,5 cm). Całość została wymalowana w dziecięco-motylkowy wzór w połączeniu z personalizowaną dedykacją i sentencją: Trzeba mieć wielkie serce, by kształcić małych ludzi. Zdobienie zostało utrwalone termicznie. Zalecam ręczne mycie porcelany.Sprzedane
zapytaj o podobne »

Opinia klienta:

Kompleciki dotarły są śliczne.

Dziękuję za wybranie prac z kolekcji i docenienie pracy. Cieszę się, że jest Pani zadowolona. Mam  nadzieję, że Panie nauczycielki również ucieszy taki prezent.    Serdecznie pozdrawiam.

(Ewa, Lubin)

« Powrót do poprzedniej strony
  • Sposób dostawy:
    wysyłka w ciągu 48 godzin. Poczta Polska (polecony + priorytet)
  • Zasięg terytorialny - Polska
    (w przypadku wysyłki zagranicznej proszę o kontakt)

Witryna wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Pozostanie na tej stronie oznacza zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji.

Twój koszyk